Jak si sjednat půjčku bez doložení příjmu?Půjčku bez doložení příjmu si můžeme sjednat různými způsoby v závislosti na tom, jaké společnost u které si podáme žádost, umožňuje. Ve většině případů je třeba nejdříve zavolat na telefonní číslo, případně můžeme navštívit osobně přímo pobočku společnosti nebo si můžeme podat žádost on-line prostřednictvím internetových stránek.

Sjednání půjčky bez doložení příjmu po telefonu

U většiny nebankovních společností máme možnost si svoji půjčku sjednat jednoduše po telefonu a nemusíme tak nikam jezdit. To je na jednu stranu výhoda, na druhou stranu takový telefonát se nám může hodně prodražit. Dá se říct, že existují tři varianty telefonních čísel, se kterými se v případě žádosti o půjčku můžeme setkat. První možností je klasické, běžné telefonní číslo, na které se sice nevolá zdarma, ale poplatek za hovor je u něho stejný jako na kterékoli jiné číslo. Druhou, ideální variantou jsou tzv. zelené linky. Jedná se o telefonní čísla, která začínají předvolbou 800 a volání na  ně je zcela zdarma. Linky, které začínají předčíslím 810, 840 nebo 844 jsou pak za nižší, zvýhodněnou sazbu. Pak je ale ještě třetí typ čísel, a to jsou telefonní čísla, která začínají předvolbou 90 a volání na ně bývá zpoplatněno vyššími částkami až v řádech několika desítek korun za jedinou minutu hovoru. Často se pak stává, že zájemce o půjčku provolá několik stovek, ale i tisíc korun za takový telefonát a nakonec žádnou půjčku stejně nedostane. Operátoři takových firem mají navíc často přímo v popisu práce hovor co nejdéle natahovat, takže je třeba si na to dávat pozor. Pokud tedy objevíme např. v novinách nebo na internetu inzerát s nabídkou výhodné půjčky bez doložení příjmu a telefonický kontakt bude začínat předčíslím 90, měli bychom se spíše obrátit na jinou společnost.

Česká spořitelna má u nás dlouholetou tradici.Půjčka bez doložení příjmu na internetu

Pokud se rozhodneme, že si chceme vzít půjčku bez doložení příjmu, tak vzhledem k tomu, že společností, které ji poskytují je velké množství, ideální je se předem podívat na internet a v klidu si projít všechny nabídky těchto firem a vybrat si tu, která bude mít takové podmínky, které pro nás budou nejvýhodnější. Na většině webových stránek poskytovatelů těchto půjček jsou jednoduché on-line kalkulačky, na kterých si sami můžeme nastavit výši půjčky a dobu splácení a hned se nám zobrazí výše pravidelných splátek a také celková částka, kterou bychom za tuto půjčku zaplatili. Díky tomu si tak můžeme udělat srovnání jednotlivých nebankovních společností a vybrat si tu, která pro nás bude mít nejpříznivější podmínky.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše potřeby – musíte se jenom zaregistrovat a zažádat o půjčku. Finská SMS půjčka je zaměřena opravdu na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí a s ní budete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc.

V jaké výši je možné si vzít půjčku bez doložení příjmu?

Celková výše půjčky bez doložení příjmu se u jednotlivých společností liší, ale obvykle bývá menší než u půjček, u kterých je příjem nutné doložit. Nejmenší půjčky, které lze vyřídit třeba formou smsky (tzv. finské půjčky) začínají už v řádu několika stovek korun, nejvyšší bývají různé, ale může to být až několik desítek tisíc Kč. Závisí také na tom, jestli si půjčujete bez zajištění nebo naopak se zástavou nemovitosti. V případě půjček, které jsou kryty zástavou vaší nemovitosti se pak jejich výše může pohybovat až v řádu několika milionů.

Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem. Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle. Půjčka do výplaty je požadována především v období Vánoc.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!