Půjčka bez doložení příjmu od Půjčkomat.czDalší stránkou, na které najdeme nabídku půjček bez doložení příjmu je https://www.pujckomat.cz/. Výše půjčky se zde pohybuje od 500 do 10 000 Kč (v případě, že si zde půjčujete poprvé) a doba splácení je od 5 do 31 dní. Při opakované půjčce už si můžete vzít úvěr až ve výši 20 000 Kč. Velkou výhodou této půjčky je mimo jiné její rychlost – obvykle trvá celý proces do 15 až 20 minut a v momentě, kdy je žádost o půjčku schválena, firma pošle peníze na váš účet do 10 minut. Půjčka od této společnosti je určená pro všechny osoby starší 18 let, kteří nejsou v prodlení se splácením půjčky u jiné společnosti. Splácení pak probíhá bezhotovostně převodem na bankovní účet firmy. V případě potřeby je možné si dobu splatnosti půjčky prodloužit. Provozovatelem webu pujckomat.cz je společnost Friendly Finance, s.r.o., která má v tomto oboru zkušenosti z mnoha zemí Evropy.

Výhodná půjčka Provident Financial je vhodná pro jednotlivce i větší firmy. Půjčka Citibank vám zajistí finanční nezávislost.

Půjčka bez doložení příjmu od Zaplo Finance

Poslední nebankovní společností poskytující půjčky bez doložení příjmu, kterou si představíme je Zaplo Finance s.r.o. Tato společnost nabízí rychlé půjčky ve výši od 500 až do 5000 Kč s tím, že pokud svoji první půjčku včas splatíte, další už vám může být poskytnuta ve větší částce. Velkou výhodou této půjčky je to, že pokud si zde půjčujeme poprvé, neplatíme žádné úroky ani poplatky. Podrobné informace o této půjčce a přesné podmínky pak najdeme na webových stránkách https://www.zaplo.cz/, kde si můžeme i rovnou o půjčku požádat vyplněním on-line formuláře a provedením registrace. V případě schválení půjčky pak dojde k bankovnímu převodu půjčky během 15 minut.

ČSOB internetbanking si můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze, která vám představí celou službu a pomůže vám v bližším seznámení s ní. GE Money nabízí bankovní produkty jak drobným klientům, tak malým a středním firmám.Výhody půjčky bez doložení příjmu

Hlavní výhodou této půjčky je – jak už koneckonců vyplývá z jejího názvu – skutečnost, že ji dostanete, aniž byste museli předkládat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Mohou ji tak tedy dostat i nezaměstnaní lidé, nebo lidé s příliš nízkými příjmy. Mezi další výhody tohoto typu půjčky patří často také její rychlost – většinou máte půjčku schválenou během krátké chvilky a celkové vyřízení takové půjčky je mnohem rychlejší než např. u klasických bankovních půjček. Dalším plusem je, že tyto půjčky bývají neúčelové a peníze tak můžete použít na cokoliv. K půjčce bez doložení příjmu také nepotřebujete mít ručitele a v případě menších částek ani není třeba ručit zástavou nemovitosti apod.

Česká spořitelna školí společně s Českým červeným křížem své zaměstnance v přístupu k hendikepovaným a mapuje bariéry s Pražskou organizací vozíčkářů.

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

Půjčky, které nebankovní společnosti poskytují bez podmínky doložení příjmu ale mají také svoje nevýhody a rizika. Hlavním mínusem těchto půjček bývají velmi vysoké úroky a RPSN (roční procentní sazba nákladů). Protože nebankovní společnosti půjčují téměř každému, vystavují se tak většímu riziku, že jejich klienti budou mít problémy se splácením – i proto jsou úroky z těchto půjček vyšší než u banky. Další nevýhodou těchto půjček bývají často vysoké sankce za pozdní úhradu splátky. Je třeba dávat si také pozor na tzv. skryté poplatky, které se často objevují zvláště u menších a méně známých nebankovních společností. Velkým rizikem jsou také nabídky na půjčky bez doložení přijmu, pro jejichž získání musíte zavolat na zpoplatněné telefonní číslo, kde vás může jedna minuta hovoru stát několik desítek korun. Dalším nebezpečím jsou pak společnosti, které dopředu vybírají poplatek za vyřízení půjčky – často se pak stává, že zájemce o půjčku o tento poplatek přijde a ani žádnou půjčku nedostane. Proto bychom měli být velmi obezřetní a když už si chceme vzít půjčku bez doložení příjmu, měli bychom se obrátit na známé a renomované společnosti, u kterých si můžeme být jistí jejich seriózním jednáním.

Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás. Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!