Půjčka před výplatouMožností, jak získat půjčku před výplatou je několik. Můžeme si o ni požádat u banky, u které máme svůj účet nebo se obrátit na nějakou nebankovní společnost. Co se týká samotné žádosti o půjčku, tak dnes už dávno neplatí, že musíme jít přímo na pobočku – můžeme si o půjčku před výplatou zažádat prostřednictvím sms zprávy, po telefonu a nebo jednoduše přes internet vyplněním on-line formuláře na webových stránkách poskytovatele této půjčky.Rychlá půjčka Ferratum vyřeší všechny vaše finanční problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Bankovní a nebankovní půjčka před výplatou

Když se ocitneme v situaci, že jsme jen pár dní před výplatou, jsme bez peněz a potřebujeme si vzít půjčku, můžeme si vzít buď bankovní a nebo nebankovní půjčku. Mezi těmito půjčkami jsou docela podstatné rozdíly a tak bychom se měli předem informovat o všech výhodách i nevýhodách těchto půjček. Bankovní půjčky mají tu výhodu, že jsou u nich nižší úroky a ve výsledku tak za tyto půjčky zaplatíme méně peněz. Na druhou stranu banky nepůjčují každému a tak mnoho lidí půjčku od banky nedostane, např. proto, že mají záznam v rejstříku dlužníků, nebo proto, že nemají dostatečné příjmy. Oproti tomu nebankovní půjčky bývají snadno dostupné a mnohé nebankovní společnosti poskytují půjčku před výplatou téměř každému. Nevýhodou jsou pak výrazně vyšší úroky a poplatky než u bankovních půjček. Pak je ještě jeden důležitý faktor a tím je rychlost půjčky – u bankovních půjček tento proces obvykle trvá delší dobu, zatímco nebankovní půjčky bývají většinou mnohem rychleji vyřízené. To platí hlavně pro tzv. finské půjčky, o které se žádá prostřednictvím smsky a peníze pak dostanete na účet ve velmi krátké době. Úplnou novinkou je pak Fofr půjčka, kterou můžeme získat v trafikách a novinových stáncích a stačí nám k tomu jen předložit platný občanský průkaz – tento typ půjčky je úplně nejrychlejší, na druhou stranu jsou u něho hodně vysoké poplatky a tak se vyplatí opravdu jen těm, kteří jinou možnost půjčky nemají a potřebují peníze opravdu velmi rychle.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro podnikatele i běžné občany. Půjčka do výplaty je vhodná pro osoby s vysokými náklady na život.

Půjčka před výplatou a její poskytovatelé

V České republice je velké množství bankovních i nebankovních společností, které poskytují půjčku před výplatou. Představíme si některé z nich.

 Kouzelná půjčka před výplatou

Jedním z poskytovatelů půjčky před výplatou je společnost Kouzelná půjčka s.r.o., která patří pod investiční společnost Laurence and Partners Limited. Při vaší první žádosti o Kouzelnou půjčku si můžete půjčit od 1 000 až do 10 000 Kč. Dobu splácení si můžete nastavit od 2 až do 30 dní. Pro stálé klienty jsou pak k dispozici i vyšší částky – při druhé půjčce je maximální limit 20 000 Kč, při třetí 30 000, při čtvrté 40 000 a od páté půjčky je její maximální výše 50 000 Kč. Podrobné informace o této půjčce včetně úvěrové kalkulačky, přesných podmínek a odpovědí na nejčastější dotazy najdeme na webových stránkách http://www.kouzelnapujcka.cz/. Kouzelná půjčka má svůj profil i na Facebooku a to pod odkazem https://www.facebook.com/kouzelnapujcka, kde je také možnost o půjčku požádat a to dokonce se slevou.

Rychlá půjčka před výplatou do 8 000 Kč

Další firmou, která nabízí rychlé nebankovní půjčky před výplatou je společnost JK Financial s.r.o., která svoje půjčky nabízí na internetové stránce http://www.finpujcka24.cz/. Půjčit si zde můžete od jednoho až do osmi tisíc korun a to na dobu maximálně 35 dní. Výhodou této půjčky je její rychlé schválení (do 60 minut) a je poskytována bez potvrzení o příjmu a bez ručitele. O půjčku si můžeme zažádat on-line přes internet nebo pomocí smsky. Pro podání žádosti o tuto půjčku před výplatou přes SMS je třeba se nejdříve zaregistrovat na webových stránkách a potom odeslat žádost prostřednictvím SMS zprávy. V případě schválení půjčky je pak ještě potřeba odeslat potvrzující smsku. Samotná půjčka je pak klientům poslána buď převodem na jejich bankovní účet a nebo poštovní poukázkou. V případě potřeby je možnost si termín splatnosti půjčky prodloužit, ale je třeba zaplatit poplatek za prodloužení (např. u půjčky 1000 Kč a prodloužení o 7 dnů je to 77Kč, u půjčky 6000 Kč a prodloužení o 35 dní je to 1890 Kč atd.).

Půjčka od SUPERMONEY s.r.o.

Další firmou, která u nás poskytuje rychlé půjčky před výplatou, je společnost SUPERMONEY s.r.o. Ta se specializuje výhradně na malé půjčky a to ve výši od 1 000 do 4 999 Kč. Peníze si můžete nechat vyplatit buď poštovní poukázkou a nebo na váš bankovní účet. První půjčka bývá většinou jen 1000 Kč, ale v případě opakované půjčky už to mohou být i vyšší částky. Pro některé zájemce o půjčku však může být překážkou fakt, že je poskytována pouze lidem, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Půjčku je možné si i prodloužit a to vždy o 10 dnů po zaplacení příslušného poplatku v závislosti na výši půjčky. Bližší informace o této půjčce před výplatou najdeme na přehledných internetových stránkách http://www.supermoney.cz/, na kterých si po registraci můžeme rovnou zažádat o první půjčku. Co se týká rychlosti odeslání peněz, tak u osmi vybraných největších bank jsou peníze připsány na účet velmi rychle a to už do 15 minut od schválení žádosti.

OMEGA půjčka před výplatou

Poslední společností nabízející rychlé půjčky před výplatou, kterou si představíme je brněnská OMEGA Financial s.r.o. Ta poskytuje půjčky od 1 000 až do 5000 Kč s tím, že první půjčka je vždy maximálně ve výši 3000 Kč a v případě dalších půjček už můžete dostat až 5000. Úvěr je pouze pro osoby starší 18 let, které nemají záznam v registru dlužníků a délka půjčky je od 7 do 30 dnů. Vyřízení OMEGA půjčky je velmi rychlé – pokud si o ni zažádáte v pracovní den mezi 9.00 až 17.00, její vyřízení proběhne do 15 minut od podání žádosti. V případě potřeby je možné si půjčku po zaplacení poplatku prodloužit a to až o 60 dní. K vyřízení žádosti není třeba dokládat příjmy a žádost se podává vyplněním registračního formuláře na internetu a zadáním kódu který nám přijde formou SMS zprávy na náš mobil. Bližší informace o této půjčce najdeme na webových stránkách https://www.omegapujcka.cz/.

Půjčka před výplatou a její výhody

Mezi hlavní přednosti této půjčky patří její rychlost. V momentě, kdy se ocitneme v situaci, že nám chybí jen pár dní do výplaty a nutně potřebujeme rychle půjčit peníze, jsou právě tyto půjčky možností, jak rychle a snadno získat potřebnou finanční hotovost. Další výhodou těchto půjček je jejich jednoduché vyřízení. Většinou nemusíme nikam chodit a vyplňovat žádné dlouhé formuláře, ale vše můžeme vyřídit z pohodlí svého domova. Obvykle se stačí jen zaregistrovat na internetových stránkách vybraného poskytovatele těchto půjček, vyplnit pár základních informací a po schválení máme během chvilky peníze na našem účtu. Dalším plusem u půjček před výplatou bývá také to, že tyto půjčky jsou poskytovány i v malých částkách. Spousta lidí potřebuje půjčit třeba jen tisícovku nebo jinou malou částku a právě pro takovéto případy jsou tyto půjčky ideální – nemusíte si zbytečně půjčovat třeba 10 000, když vám stačí mnohem nižší částka. Další výhodou je možnost nastavit si nejen přesnou výši půjčky, ale i dobu splatnosti. Můžete si tak zvolit přesně takovou půjčku, která vám bude nejvíce vyhovovat a zároveň budete přesně vědět, kolik celkem zaplatíte. A konečně posledním plusem těchto půjček je možnost si prodloužit dobu splatnosti, takže pokud zrovna nemůžete splátku uhradit, za menší poplatek si tuto dobu můžete prodloužit.

Půjčka před výplatou a její nevýhody

Půjčka před výplatou má spoustu výhod, díky kterým ji využívá čím dál větší množství lidí, ale má i některé nevýhody. Asi tou hlavní jsou velmi vysoké úroky, případně poplatky za tuto půjčku. U nebankovních společností, které poskytují rychlé expresní půjčky bez doložení příjmů a bez nahlížení do registru dlužníků bývají úroky z těchto půjček nejvyšší, i kvůli tomu, že tyto firmy nesou větší riziko, že jejich klienti půjčku nebudou splácet. Další nevýhodou půjček před výplatou bývají vysoké poplatky za prodloužení splatnosti půjčky a vysoké pokuty za nedodržení termínu. Pokud si tedy bereme tento typ úvěru, měli bychom si být jistí, že ho budeme moci v řádném termínu bez problémů splatit, jinak se nám může taková půjčka hodně prodražit. Mezi mínusy může pro některé klienty patřit i fakt, že tyto půjčky bývají obvykle poskytovány pouze v menších částkách, často jen do 10 000 Kč. Navíc napoprvé společnosti, nabízející rychlé půjčky před výplatou mnohdy půjčují ještě menší částky, třeba jen 1000 Kč a teprve až klient dluh splatí, může si půjčit vyšší sumu peněz.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!