SpláceníCo se týká splácení půjčky bez doložení příjmu, tak to vždy závisí na konkrétním poskytovateli, ale obvykle se tyto půjčky splácejí formou pravidelných měsíčních splátek. Někdy mohou být ale splátky i častější, např. týdenní, jako je tomu v případě společnosti Provident Financial. Různé jsou také formy splácení půjčky – někde splácíte převodem z vašeho bankovního účtu, jinde, jako např. u již zmíněného Providentu, vás pravidelně navštěvuje obchodní zástupce této společnosti a vybírá od vás peníze v hotovosti. Před podpisem smlouvy bychom se určitě měli informovat o všech možnostech splácení, např. jestli je možné půjčku splatit předčasně, jaké jsou případné sankce za nedodržení termínu splátky atd. Někdy bývají pokuty za pozdní splácení velmi vysoké, takže je důležité, abychom dopředu věděli, jaké jsou u naší půjčky podmínky.

Půjčka Česká spořitelna je unikátní finanční produkt. Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky.

Je možné vzít si půjčku bez doložení příjmu i u banky?

Půjčka bez doložení příjmu se netýká jen nebankovních společností, ale půjčit si můžete i u vaší banky, aniž byste museli dokládat svůj příjem. Mnoho českých bankovních institucí má pravidla nastavená tak, že pokud vám na váš bankovní účet chodí pravidelně výplata v určité výši, můžete získat půjčku bez toho, že byste museli mít potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele. U každé banky jsou však tyto podmínky nastaveny trochu jinak, proto je třeba se na tuto půjčku nejdříve informovat.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost. Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Půjčka bez doložení příjmu a RPSN

U nebankovních, ale i bankovních půjček se často setkáváme se zkratkou RPSN. Co tato zkratka, která se ve finančních službách často používá, vlastně znamená? RPSN je roční procentní sazba nákladů. Je to číslo, díky kterému máme lepší přehled o tom, nakolik  je pro nás daná půjčka výhodná. Konkrétně pak RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, kterou musí dlužník zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami a všemi ostatními výdaji, které souvisejí s čerpáním této půjčky. Ze zákona jsou pak všechny společnosti poskytující půjčky povinny u svých nabídek tuto RPSN uvádět (až na pár výjimek, mezi které patří půjčky do 5000 Kč a nad 1 880 000 Kč, hypotéky aj.). Právě roční procentní sazba nákladů je jedním z hlavních ukazatelů výhodnosti půjčky a čím je nižší, tím je taková půjčka pro spotřebitele výhodnější. 

Srovnání půjček bez doložení příjmu na internetu

Na internetu najdeme také spoustu stránek, které se zabývají srovnáním jednotlivých půjček. Kromě stránek zaměřených na banky a bankovní úvěry existují i weby specializované výhradně na nebankovní půjčky. Výhodou těchto stránek je, že nemusíme zdlouhavě procházet internetové stránky jednotlivých poskytovatelů půjček bez doložení příjmu, ale máme jejich srovnání v přehledné tabulce a můžeme si tak jednoduše porovnat jednotlivé parametry půjčky, jako je výše úroků, roční procentní sazba nákladů nebo minimální a maximální výše půjčky. Jedno z takových srovnání najdeme na adrese http://penize-ihned.org/srovnani-nebankovni-pujcky/. Součástí stránky je nejen přehledné srovnání nebankovních půjček podle několika parametrů, ale najdeme zde také tipy, podle čeho nebankovní půjčku vybrat a také informace o tom, jak poznat spolehlivé a seriózní nebankovní společnosti. Pokud se chceme podívat na srovnání, ve kterém jsou spotřebitelské úvěry jak nebankovní, tak bankovní, můžeme využít např. odkazu http://www.mesec.cz/produkty/spotrebitelske-uvery/, na kterém najdeme přehledné srovnání půjček podle úrokové sazby, ročního poplatku za správu úvěru, minimální výše úvěru a poplatků spojených s úvěrem.

Nebankovní půjčka Provident Financial je skvělá. Půjčka Citibank je velice výhodná.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!